Усі навчальні програми
Дизайнер-конструктор меблів. Online курс
Тривалість
4
місяця
Вартість
4000
грн./ міс
Кількість годин
128
ак. годин
Максимум місць
12
учнів
Преподаватели
Teacher
Оніщук Катерина
Дизайнер меблів

Online курс «Дизайнер-конструктор меблів» рекомендуємо охочим:

  • Розуміти технологію меблевого виробництва
  • Розробляти проекти з урахуванням ергономіки, стилістики, конструктивних особливостей.
  • Проектувати у професійних програмах, об’єкти меблевого дизайну різного рівня складності

Чим займається дизайнер-конструктор меблів?

Дизайнер-конструктор меблів, це спеціаліст, без якого не обійтися при облаштуванні будинку. На основі загального дизайну інтер’єру (якщо житло на стадії проекту) або за місцем знаходження об’єкта, дизайнер вивчає приміщення, робить точні виміри внутрішнього простору, дверних та віконних отворів, знайомиться з планом електроустаткування та ін. Визначає проблемні зони та можливості розташування меблів. На основі отриманої інформації, створюється попередній план розміщення меблів у приміщенні. Створюється проект з урахуванням стилю, кольорової гами, матеріалів та фурнітури тощо. Після затвердження проекту замовником проект передається у виробництво. Дизайнер-конструктор може вести проект від початку до реалізації, або брати участь лише у технічній розробці, якщо працює на великому меблевому виробництві.

Про курс «Дизайнер-конструктор меблів»

За 4 місяці навчання на цьому курсі ви вивчите основні процеси створення меблів. Ми навчимо вас раціонально використовувати кожний сантиметр робочого простору.
Ми навчимо вас думати категоріями дизайнера-конструктора, при складанні всього проекту ви будете думати про деталі з урахуванням майбутньої установки. Таким чином, щоб готові модулі збиралися на об’єкті, максимально просто. Більше того, ми звертатимемо увагу на те, що елементи повинні бути таких розмірів, щоб вони могли бути взагалі доставлені на місце встановлення (особливо це стосується карнизів та стільниць).

На курсі ви опануєте правила проектування приміщень для людей з різними потребами, відповідно до способу життя та здоров’я. «Турбота та безпека» — девіз дизайнера-конструктора меблів.

Вашим наставником буде практикуючий дизайнер меблів з 12-річним досвідом роботи. Це дозволить протягом курсу виконати свій власний чи комерційний дизайн-проект.

Ви навчитеся розрізняти породи дерев, дізнаєтеся про сучасні матеріали для виготовлення меблів. Основний акцент у вивченні курсу ми робимо на затребувані сьогодні меблі: дитячі кімнати, кухонні меблі, меблі для спалень, вітальні, вітальні.

Бажаєте змінити своє життя та стати професіоналом у цій сфері? Записуйтесь на курс!

Як відбувається навчання на курсі дизайнер-конструктор меблів?

Практично кожне заняття розбите на дві частини, теоретичну та практичну, співвідношення теорія/практика варіюється залежно від предмета чи теми.

Для спілкування групи поза заняттями створюється закритий чат, у якому з викладачами чи іншими учнями обговорюються всі питання пов’язані з навчальним процесом, домашніми завданнями та новинами у світі дизайну.

У період навчання ми ділимося своїми замовленнями та вакансіями зі студентами, тому є можливість не тільки отримати “польовий” досвід до закінчення курсу, а можливо і працевлаштуватися.

Програма курсу

Вивчення програми AutoCad
Класифікація меблів
Секційні меблі
Стелажні меблі
Універсально збірні меблі
Збірно-розбірні меблі
Трансформований виріб
Складаний виріб
Корпусні меблі
Брускові меблі
Матеріали традиційні та матеріали сучасні
Ергономіка житлових приміщень
Ергономіка громадських приміщень
Принципи конструювання різних видів меблів
Традиційна фурнітура та нетипові вироби фурнітури
Сучасні тенденції у дизайні
Роль дизайнера у бізнес-процесі меблевого виробництва
Правильна взаємодія із замовником
Склад дизайн проекту
Основні засади композиційно-художнього формоутворення
Композиційна побудова меблів
Кольорові поєднання
Текстури та фактури

Підсумок:
Наприкінці навчання курсу «Дизайн меблів», учні виконують дизайн-проект, до якого входить: технічний креслення із зазначенням розмірів, план приміщення з розміщенням меблів, деталювання та специфікація.

Після закінчення курсу «Дизайн меблів» слухачі одержують сертифікат навчального центру «Дизайн-клас».

Також, рекомендуємо підвищити свою кваліфікацію після курсу, іншими актуальними темами revit architecture, а також Курс 3ds max

За посиланням ви можете завантажити для ознайомлення Договір публічної оферти

Отзывы Выпускников
Sergey Karpenko
Можна багато говорити як про переваги, так і про недоліки ДИЗАЙН_КЛАСУ, але факт залишається фактом: вже понад п'ятнадцять років цей чудовий навчальний центр залишається провідною кузнею кваліфікованих кадрів для міста та країни. Будучи одним із випускників ДИЗАЙН_КЛАСУ хочу сказати, що зустріч із цим центром повністю перевернула моє життя. Далі»
Анна Єрмакова
Велика вдячність «Дизайну класу» за організацію такого чудового заходу «Upwork. Міфи і правда». Окреме спасибі чудовій, добрій та чуйній Ганні, яка з турботою та щирістю відповідала на кожне поставлене питання!! ☀️ Спасибі «Дизайн клас», що відкриваєте нам такі чудові можливості та перспективи, а також допомагаєте вірити у свої сили, дякую! 🙏❤️
Олена Березань
Така кількість практичних навичок, які отримуєш під час навчання у Дизайн-класі, просто безцінна! Відмінні викладачі, цікавий матеріал та максимальне застосування отриманих знань у справі ❤️ Дякуємо
Все отзывы
Дякуємо, Ваша заявка буде опрацьована.
При реєстрації виникла помилка