Усі навчальні програми
Revit Architecture. Record
Тривалість
16
занять
Вартість
6400
грн.
Преподаватели
Teacher
Аркадій Шупляков
архітектор

Курс “Revit Architecture. Record»

Рекомендований:

Програмний продукт AutoDesk Revit Architecture для практикуючих проектувальників, архітекторів та дизайнерів інтер’єру. Також курс підходить для студентів архітектурних спеціальностей.

Про курс «Revit Architecture. Record»

Курс допомагає початківцю зрозуміти ідеологію роботи в середовищі REVIT, навчитися використовувати інструменти програми для створення та оформлення інформаційної моделі. Навчання відбувається у спеціально підготовленому шаблоні зі сформованою бібліотекою сімейств, які залишаться у вас після закінчення курсу. Програма вивчається зсередини, так щоб за потреби ви змогли налаштувати Revit під свої стандарти оформлення креслень. В результаті ви підвищите свою ефективність, швидкість виконання та естетичність креслень.

Всі заняття записані, і ви отримуєте запис заняття плюс практичну вправу. Виконане завдання ви відправляєте викладачеві на перевірку, разом із питаннями, які у вас виникають.

Курс розбитий на 4 блоки. Після кожного блоку ви отримуєте індивідуальну консультацію з викладачем. Усього 4 консультації. Тривалість консультації – 45 хвилин.

Спілкування ведеться в telegram, супровід на весь період навчання, відповіді на всі питання по домашніх завданнях;

+ після закінчення курсу, ви отримаєте в електронному вигляді сертифікат від компанії Autodesk.

Отзывы Выпускников
Наталя Крупчинська
Пройшла у "Дизайн-класі" курс "Ландшафтного дизайну". Залишилась дуже задоволена. Кваліфікований викладач, який із задоволенням ділиться своїми знаннями та досвідом, знайомство з цікавими людьми, тепла обстановка. Також дуже запам'яталися виїзні заняття, у яких можна було застосувати отримані знання практично. Дякую Вам велике, я отримала, те за чим прийшла і навіть БІЛЬШЕ!
Кирило Куширець
Проходив тут курси "Графічний дизайн. Basic" (Illustrator+Photoshop) у Олени Галаєвої та Олега Федорчука та "Моушен-дизайн. Start" (After Effects) у Мартіна Михайл'янця. Викладають якісно. Задають та перевіряють практичні домашні завдання. У класах – сучасна техніка. Рекомендую не тільки початківцям, але й усім, кому в роботі можуть стати в нагоді графічні редактори - контент-менеджерам, SSM-щикам, журналістам та іншим. (Джерело)
Олена Березань
Така кількість практичних навичок, які отримуєш під час навчання у Дизайн-класі, просто безцінна! Відмінні викладачі, цікавий матеріал та максимальне застосування отриманих знань у справі ❤️ Дякуємо
Все отзывы
Дякуємо, Ваша заявка буде опрацьована.
При реєстрації виникла помилка