Усі навчальні програми
Постобробка рендерів
Тривалість
4
тижня
Кількість навчальних годин
24
ак. год
Максимум місць
12
осіб
Вартість
3800
грн за курс
Преподаватели
Teacher
Скоробогатова Тетяна
3D-дизайнер

Курс «Постобробка рендерів»

Рекомендовано:

  • Дизайнерам інтер’єру, архітекторам, 3д-візуалізаторам, студентам та випускникам курсу «Дизайн інтер’єру».

Тепер тобі не потрібно роботи новий рендер, щоб змінити колір або відтінок візуалізації. Програма складається тільки з корисних матеріалів.

  • Для тих, хто знає 3Ds Max.

Про курс «Постобробка рендерів»

Ціль нашого курсу навчити студентів використовувати програму Adobe Photoshop для покращення якості рендерів, для створення текстур та при необхідності швидкої правки готових візуалізацій. Програма навчання розроблена ведучими викладачами та дизайнерами-практиками, в неї включено вивчення інструментів та можливостей Adobe Photoshop необхідних дизайнерам-візуалізаторам.

Після проходження курсу ти навчишся:

  1. Легко міняти будь-яку кольорову пляму у готовому рендері, а саме відтінок текстилю, меблів або підлогового покриття
  2. Готувати безшовні текстури для роботи у 3Ds Max
  3. Створювати на зображенні ефект фото з невеликою глибиною різкості (розмивання другого або першого плану) при предметній візуалізації
  4. Сонячне світло, відблиски та ін. ефекти, які покращують якість візуалізації
  5. Виробляти корекцію кольору та ретуш ваших візуалізованих проектів та особистих фотографій
  6. Захищати ваші роботи від небажаючих копіювань (створювати водяні заки)
  7. Створювати колажі
  8. Готувати макети під друк

Як проходить навчання?

Навчання проходить в комфортному офісі, в центрі міста. Ти можеш займатися на своєму або на нашому комп’ютері. Заняття будуть проходити як в навчальному центрі, так і поза (майстер-класи, самостійна робота).

Практично кожне заняття розбито на дві частини, теоретичну та практичну, співвідношення теорії/практики варіюється в залежності від предмету чи теми.
Для спілкування групи поза занять створюється закритий чат, в якому з викладачами або з іншими учнями обговорюються всі питання стосовно навчального процесу, домашнім завданням та новинам у світі дизайну.

У період навчання ми ділимося своїми замовленнями та вакансіями зі студентами, тому в тебе є можливість не тільки отримати “польовий” досвід до закінчення курсу, а можливість і працевлаштуватися.

Рекомендуємо пройти курси підвищення кваліфікації «Дизайн інтер’єру комерційних приміщень», а також «Дизайн меблів»

Отзывы Выпускников
Анна Єрмакова
Велика вдячність «Дизайну класу» за організацію такого чудового заходу «Upwork. Міфи і правда». Окреме спасибі чудовій, добрій та чуйній Ганні, яка з турботою та щирістю відповідала на кожне поставлене питання!! ☀️ Спасибі «Дизайн клас», що відкриваєте нам такі чудові можливості та перспективи, а також допомагаєте вірити у свої сили, дякую! 🙏❤️
Іванна Андріанова
Це не просто навчальний центр – це місце, де здійснюються мрії. І не якимось чарівним способом без вашої участі, а саме Ви є головним учасником втілення. Бажаєте навчитися творити та створювати своїми руками — Дизайн-клас, хочете собі індивідуальний Ваш інтер'єр — Дизайн клас, хочете найкращого викладача — Дизайн клас, ландшафтний дизайн, історія архітектури, колористика або просто поговорити за життя з добрими цікавими людьми – туди ж. Найкраща програма, технічне оснащення та викладачі.
Олена Березань
Така кількість практичних навичок, які отримуєш під час навчання у Дизайн-класі, просто безцінна! Відмінні викладачі, цікавий матеріал та максимальне застосування отриманих знань у справі ❤️ Дякуємо
Все отзывы
Дякуємо, Ваша заявка буде опрацьована.
При реєстрації виникла помилка