Усі навчальні програми
AutoCAD
Тривалість
4
неділі.
Кількість навчальних годин
32
ак. год
Максимум місць
12
осіб
Вартість
3500
грн за місяць
Преподаватели
Teacher
Пархоменко Юлія
Архітектор
Teacher
Нарижняк Олена
Візуалізатор
Teacher
Скоробогатова Тетяна
3D-дизайнер

Курс «AutoCAD»

Рекомендовано

Дизайнерам, архітекторам, конструкторам, студентам.

Про курс «AutoCAD»

AutoCAD – система автоматизованого проектування, призначена для дизайнерів меблів та архітекторів, що дозволяє виконувати роботу з великими та складними кресленнями.

Програма включає в себе набір засобів, які забезпечують комплексне тривимірне моделювання, в тому числі роботу з довільними формами. Дозволяє конструювати та редагувати 3D-моделі, а також використовувати числові дані у візуалізації.

По закінченню курсу AutoCAD, учень може створювати та редагувати об’єкти, виконувати креслення з використанням типових об’єктів та шарів, створювати розміри, працювати зі стилями, а також отримає сертифікат навчального центру “Дизайн-клас” та сертифікат міжнародного зразку компанії Autodesk.

Як проходить навчання?

Навчання проходить в комфортному офісі, в центрі міста. Ти можеш займатися на своєму або на нашому комп’ютері. Заняття будуть проходити як в навчальному центрі, так і поза (майстер-класи, самостійна робота).

Практично кожне заняття розбито на дві частини, теоретичну та практичну, співвідношення теорії/практики варіюється в залежності від предмету чи теми.
Для спілкування групи поза занять створюється закритий чат, в якому з викладачами або з іншими учнями обговорюються цсі питання стосовно навчального процесу, домашнім завданням та новинам у світі дизайну.

У період навчання ми ділимося своїми замовленнями та вакансіями зі студентами, тому в тебе є можливість не тільки отримати “польовий” досвід до закінчення курсу, а можливість і працевлаштуватися.

Програма курсу

1. Введення в систему AutoCAD

Загальні відомості про програму. Системні вимоги. Налаштування параметрів креслення. Структура робочого вікна. Панелі інструментів. Управління робочими столами. Система координат. Динамічне введення координат. Команди перегляду креслення.

2. Прийоми креслення об’єктів

Координатна сітка й прив’язки. Ортогональна побудова. Відстеження опорних полярних кутів. Команди створення допоміжних крапок. Основні принципи введення команд AutoCAD. Команди створення простих графічних примітивів. Інструментальні палітри та їх налаштування.

3. Редагування об’єктів

Основні команди редагування об’єктів. Редагування об’єктів за допомогою “ручок”. Розширення команди редагування. Вибір об’єктів. Групи вибору. Налаштування параметрів вибору об’єктів.

4. Організація креслення

Використання шарів для налаштування властивостей об’єктів на кресленні. Створення та використання шаблонів. Використання Design Center для оптимізації про креслення. Команди вимірювання та розмітки. Графічний калькулятор.

5. Створення допоміжних елементів проекту

Штрихування об’єкту. Створення та використання поліліній та областей. Створення та редагування таблиць. Математичні обчислення в таблицях.

6. Розміри та розмірні стилі

Нанесення текстових написів на креслення. Текстові стилі. Поля. Нанесення розмірів на креслення. Виноски. Стилі розмірів та виносок.

7. Блоки та зовнішні посилання Блок

Динамічні блоки. Створення, вставка та зміна параметрів динамічних блоків. Створення блоків з атрибутами. Поняття про зовнішні посилання. Обрізка блоків. Використання AutoCAD Design Center для доступу до компонентів креслення.

8. Друк креслення. Зв’язок AutoCAD з іншими програмами

Перекривні видові екрани. Компонування листу. Друк. Властивості креслення. Поняття про DXF-формат. Захист креслення паролем. Створення гіперзв’язку об’єктів. Поняття про DWF-формат. Створення DWF-файлів. Публікація креслення.

9. Ізометрія. 3D об’єкти. 3D простір

Панелі інструментів для 3d моделювання. 3D примітиви. Навігація у 3d просторі. Види.

10. Тестування за підсумками навчання.

Рекомендуємо пройти курси, які повисять ваші професіональні навички: Revit Architecture, а також 3ds max

Отзывы Выпускников
Sergey Karpenko
Можна багато говорити як про переваги, так і про недоліки ДИЗАЙН_КЛАСУ, але факт залишається фактом: вже понад п'ятнадцять років цей чудовий навчальний центр залишається провідною кузнею кваліфікованих кадрів для міста та країни. Будучи одним із випускників ДИЗАЙН_КЛАСУ хочу сказати, що зустріч із цим центром повністю перевернула моє життя. Далі»
Анна Єрмакова
Велика вдячність «Дизайну класу» за організацію такого чудового заходу «Upwork. Міфи і правда». Окреме спасибі чудовій, добрій та чуйній Ганні, яка з турботою та щирістю відповідала на кожне поставлене питання!! ☀️ Спасибі «Дизайн клас», що відкриваєте нам такі чудові можливості та перспективи, а також допомагаєте вірити у свої сили, дякую! 🙏❤️
Дар’я Хордашевська
Хочу подякувати всім викладачам центру Дизайн-клас за нові знання та можливість розпочати свій професійний шлях у світі дизайну! Мої очікування більш ніж справдилися. Бажаю навчальному центру нових крутих проектів та творчого розвитку! Успіхів!
Все отзывы
Дякуємо, Ваша заявка буде опрацьована.
При реєстрації виникла помилка