Усі навчальні програми
Чому саме зараз?

А ви знали, що дизайн вносить 97,4 млрд фунтів стерлінгів в економіку Великобританії?

На прикладі цієї країни, ми хочемо вам показати наскільки актуальна зараз сфера дизайну.

✅Мова фактів – найкращий фактор при прийнятті будь-яких рішень. Ми вважаємо, що зараз є можливість співпрацювати із міжнародними компаніями і цей пост зможе відкрити вам нові горизонти.

Внесок галузі дизайну в розмірі 97,4 млрд фунтів стерлінгів відповідає 4,9% від загальної валової доданої вартості Великобританії. Це означає зростання на 73% в порівнянні з ВДС “валова додана вартість” 2010 року, що вдвічі перевищує темпи зростання економіки Великобританії за цей період. (ВДС визначається як вартість товарів і послуг, вироблених сектором).

У 2020 році кожен 20-й працівник у Великобританії (1,97 млн осіб) був зайнятий в індустрії дизайну, яка включає в себе такі сектори, як дизайн продукту, цифровий дизайн і архітектура. Цінність дизайнерських навичок також зростає в економіці: 77% дизайнерів працюють в не пов’язаних з дизайном областях, таких як фінанси або Роздрібна торгівля.

Цифровий дизайн, який містити дизайн додатків і відеоігор, а також цифрове виробництво, виріс на 138% з 2010 року (коли його ВДС становила 22,7 млрд фунтів стерлінгів) По 2019 рік (ВДС становила 53,9 млрд фунтів стерлінгів). У найбільш швидкозростаючій галузі промисловості налічується 866 000 робочих місць, а її працівники зазвичай заробляють близько 66 000 фунтів стерлінгів на рік.

Значний ріст у цій галузі можна зауважити у багатьох країнах.
Це означає, що попит на спеціалістів є і в майбутньому буде тільки рости.

Вам стало цікаво?
Ви бажаєте дізнатись які є напрямки?
Бажаєте протестувати свої сили?

12.09.2019
Похожие статьи
Чому саме зараз?
На прикладі цієї країни, ми хочемо вам показати наскільки актуальна зараз сфера дизайну.
Що таке моушн-графіка?
За допомогою Adobe Illustrator або Photoshop можна створювати різноманітну інфографіку, а додавання руху в статичну графіку неминуче призводить до розширеної презентації
Дякуємо, Ваша заявка буде опрацьована.
При реєстрації виникла помилка