Все учебные программы
Наш “Дизайн-клас” з 2009 року є офіційним навчальним центром AutoDESK

.

Сьогодні наша компанія отримала листа з офісу AutoDESK у Лондоні. Лист на підтримку України та партнерів в Україні. Хочеться сказати, що це важливо.

AutoDesk серед перших прийняв санкції щодо PФ і припиняє роботу в Росії. Ми заручаємося підтримкою наших партнерів! Ми продовжуємо працювати з новими технологіями та рухатися разом із демократичними країнами та прогресивними бізнесами!
Для тих, хто не знає, уточнюємо, що AutoDESK – компанія, найбільший у світі постачальник програмного забезпечення для промислового та цивільного будівництва, машинобудування. Компанією розроблений широкий спектр програмних продуктів, що тиражуються, для архітекторів, інженерів, конструкторів, дизайнерів.

Ми з нетерпінням чекаємо Перемоги та можливості відновлювати наші міста, виробництва, житла, дороги!

І звичайно, ми чекаємо, що зможемо повноцінно вчити студентів цим програмам!

Курс 3Ds MAX
Курс AutoCAD
Курс Revit

12.09.2019
Похожие статьи
Умови конкурсу #Поштовх
Повні умови. Не зволікайте з участю та заохочуйте своїх друзів голосувати за вашу роботу вподобайками.
Необходимый навык для удаленной работы архитектора
Revit облегчает работу с документами, дает возможность быстро просматривать планы, графики, изменения внесенные в проект. Моделирует с точностью формы, структуры и системы.
Что такое моушн-графика?
Adobe After Effects (AE) — это, безусловно, лучшее программное обеспечение для создания анимационных видеороликов. Здесь приведены примеры видеороликов, которые создали наши студенты на курсе.
Спасибо, Ваша заявка будет обработана.
При регистрации возникла ошибка

Test

Вы успешно подписались на рассылку

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Design Class will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.