Усі навчальні програми
Графічний дизайн. Creative
Тривалість
3
місяці
Кількість навчальних годин
144
ак. год
Максимум місць
12
осіб
Вартість
3500
грн за місяць
Преподаватели
Teacher
Федорчук Олег
Куратор напрямку графічного і веб-дизайну
Teacher
Ситніков Дмитро
Графічний дизайнер, ілюстратор
Teacher
Мартиненко Юлія
Веб-дизайнер

Курс «Графический дизайн. Creative»

Рекомендовано:

Тим, хто шукає нову професію.Ти зможеш виконувати задачі, які необхідні для успішного старту у професії

Маркетологам.
Твоя цінність, як спеціаліста як фахівця значно зросте, так як ти не тільки будеш розуміти мову дизайнерів, але й сам зможеш, при бажанні, розробляти рекламні макети або презентації.

Підприємцям.
Збираєшся запускати стартап, але послуги дизайнеру тобі не по кишені? Хочеш заощадити на дизайнері і все зробити самостійно? Тоді цей курс призначений для тебе.

Випускникам художніх ВНЗ.
Незважаючи на круту художню освіту інколи виникає почуття того, що ти не готовий, щось недоотримав або пропустив у своїй альма-матере, тому цей курс, на якому читають дизайнери-практики, просто необхідне для систематизації твоїх знань.

Курс призначений для тих, хто вже знайомий з графічними редакторами Adobe Photoshop и Adobe Illustrator

Що буде на курсі?

Практика розвитку креативного та проектного дизайн-мислення, виконання проектів різного рівня складності, від 10-хвилинних скетчів до багаточасових проектів. Заняття на курсі “Графічний дизайн. Creative” націлені на розвиток творчого потенціалу: самостійна генерація ідей, мозкові штурми для пошуку яскравих та актуальних образів і концепцій, навички самостійної та колективної роботи над проектом.

Вивчення теорії дизайну, колористики та типографіки, практичні заняття з різними рівнями складності задач, проходження воркшопів по каліграфії, коллажированию та ілюстрації, особливу увагу приділяємо практиці пошуку та генерації нових ідей. На курсі буде 2 формату навчання — індивідуальна та колективна проектна робота.

Комбіноване навчання: (комп’ютерна графіка, лекції, воркшопи та майстер-класи).

На курсі “Графічний дизайн. Creative” ти навчишся

Застосовувати загальні принципи дизайну у своїх роботах. Розуміння технології візуального сприйняття дозволить тобі максимально ефективно використати закони та правила композиції у своїх роботах.

Створювати макети для веб. Ти навчишся створювати макети рекламних банерів та спробуєш свої сили у створенні макетів веб-сайтів.

Редагування фото та створення колажів. Ретуш та монтаж фотографій в Adobe Photoshop стане для тебе повсякденною роботою і ти з легкістю можеш створювати творчі роботи вже через кілька занять на курсі.

Проектувати візуальний образ бренду. У програмі курсу традиційна та динамічна айдентика, сучасні підходи у проектуванні, нові тренди та тенденції і ще багато всього, в результаті чого ти зможеш створити першу айдентику у своєму житті.

Закінчивши курс ти розробиш підсумковий проект, який і буде твоїм першим самостійним дизайн-проектом. Також, відбудеться захист підсумкових проектів та отримання сертифікату нашого навчального центру.
Behance курс Графический дизайн

Як проходить навчання?

Навчання проходить в комфортному офісі, в центрі міста. Ти можеш займатися на своєму або на нашому комп’ютері. Заняття будуть проходити як в навчальному центрі, так і поза (майстер-класи, самостійна робота).

Практично кожне заняття розбито на дві частини, теоретичну та практичну, співвідношення теорії/практики варіюється в залежності від предмету чи теми.
Для спілкування групи поза занять створюється закритий чат, в якому з викладачами або з іншими учнями обговорюються всі питання стосовно навчального процесу, домашнім завданням та новинам у світі дизайну.

У період навчання ми ділимося своїми замовленнями та вакансіями зі студентами, тому в тебе є можливість не тільки отримати “польовий” досвід до закінчення курсу, а можливість і працевлаштуватися.

Програма курсу «Графический дизайн. Creative»

Типографіка

 • Конструкція букви
 • Підбір шрифтових пар
 • Моделювання сітки
 • Нестандартна верстка

Практичні проекти

 • Розробка концепцій
 • Айдентика-Методика створення знаків і систем візуальної ідентифікації брендів
 • Розробка упаковки
 • Розробка багатосторінкових видань
 • Розробка різних рекламних матеріалів:
  • постер
  • листівка
  • білборд
  • ліфтер
  • календар

After Effects
Заняття 1
Ідеологія After Effects.
Знайомство з інтерфейсом.
Створення композицій.
Імпорт файлів у проект.

Заняття 2
Навігація в АЕ та інтерфейс композицій
Робота з ключовими кадрами
Створення об’єктивів в АЕ

Заняття 3
Різноманітні типи файлів в АЕ
Шари та таймлінія
Ефекти та пресети

Заняття 4
Ієрархія об’єктів
Pre-compose
Маркери
Рендерінг

Заняття 5
Переклад об’єктів у 3D, створення камери
Інструменти управління камерою та об’єктами у 3D
Освітлення

Заняття 6
Режими накладення
Маски
Track Matte
Группа режимів накладення по роботі з прозорістю
Preserve Transparency
Set Matte
Створення променю на буквах
Створення анімаційної маски для слайдшоу
Створення тривимірної композиції з атмосферою
Режими накладення (детальне описання)

Заняття 7
Ротоскопинг
Shapes
Скрипт Explode Shape Layers
Встановлення додаткових скриптів в АЕ
Векторні модифікатори
Tracking
Tracking за чотирма крапками
Стабілізація
Tracking Camera
Джерела інформації за спецефектами

Заняття 8
Зони безпечної дії
Текст
Анімацію тексту

Робота зі звуком

Figma

Сучасний крос-платформний графічний редактор. Призначення для проектування інтерфейсів та створення інтерактивних прототипів.

Підсумковий проект

Робота на задану або вільну тему: серія постерів, айдентика, упаковка або будь-яка інша тема, яка допоможе проявити себе якнайкраще.

Також, рекомендуємо пройти:
Курс Принт/T-shirt дизайн. Куратор курсу Дмитро Ситніков підготував корисні кейси, за допомогою яких ти зможеш створювати неймовірні принти. На курсі Комерційна ілюстрація будуть детально вивчати роботи відомих студій і дизайнерів.

Отзывы Выпускников
Sergey Karpenko
Можна багато говорити як про переваги, так і про недоліки ДИЗАЙН_КЛАСУ, але факт залишається фактом: вже понад п'ятнадцять років цей чудовий навчальний центр залишається провідною кузнею кваліфікованих кадрів для міста та країни. Будучи одним із випускників ДИЗАЙН_КЛАСУ хочу сказати, що зустріч із цим центром повністю перевернула моє життя. Далі»
Олена Березань
Така кількість практичних навичок, які отримуєш під час навчання у Дизайн-класі, просто безцінна! Відмінні викладачі, цікавий матеріал та максимальне застосування отриманих знань у справі ❤️ Дякуємо
Anna Shtefanets
Півроку пролетіли і тепер багаж отриманих знань дозволяє братися за будь-яку справу, залишилося впоратися з легким хвилюванням)) Дякую викладачеві склад за занурення в дизайн-креативне середовище, за допомогу прогризти граніт Adobe прог, за наставництво та індивідуальний підхід до кожного з нас.
Все отзывы
Дякуємо, Ваша заявка буде опрацьована.
При реєстрації виникла помилка